7/24 ACİL YOL YARDIM

BASINDA BİZ

Saadet ve Übeyt Aydın çiftinin sahibi olduğu Oto Gençler Özel Ford Servis&Yedek Parça, 6 senedir Bostancı’da hizmet veriyor. Günümüzde çoğu kadının araba ile olan ilişkisi otomatik vitesli araç kullanmaktan öteye geçmezken; o hem ataerkil bir sektörde bayanların da rahatlıkla uğrayabilecekleri bir işletmenin yöneticiliğini üstleniyor hem de hararet yapan arabasını tamir edecek kadar araçlara ilgi duyuyor. Saadet Aydın, aynı zamanda Türkiye’de bir özel oto servisinin sahibi olan ilk kadın olarak ta haklı bir üne sahip. Saadet ve Übeyt Aydın çifti, Oto Gençler Özel Ford Servis&Yedek Parça’nın kısa sürede sahip olduğu başarısının sırrını ve hizmet anlayışlarını sektörde deneyimlediği tecrübeleri Klass’a anlattılar.

• “Zamanla buraya gelen bayanlar genellikle erkeklerin yoğun olduğu bir işletmede kadınların da çalıştığını görünce kendilerini biraz daha rahat ve bize yakın hissetmeye başladılar.”

• “Arkadaşlarımızın çalışkanlığı ve tecrübesi, tabii bir de elimizdeki mevcut yedek parça stokumuz müşterilerimize hızlı hizmet vermemizdeki etkenlerin başında geliyor!”